Pro dopravce

  • Dopravci, sháníte práci? Nebo již máte dostatek zakázek „jedním směrem“ a nemáte zpětné vytížení vozů? Obraťte se na nás! Naším cílem bude snaha najít Vám vhodný náklad do požadovaného místa.
  • Vzhledem k rozmístění 7 našich poboček po České Republice - ve Veselí nad Lužnicí, Brně, Chebu, Chvaleticích, Liberci, Králově Dvoře, Olomouci a Ostravě Vám můžeme nabídnout širokou škálu nákladů. Na Slovensku disponujeme pobočkami ve Veľkých Levárech a v Žilině, proto se na nás nerozpakujte obrátit ani pro případ hledání zpětného vytížení v těchto oblastech.
  • Nacházíte-li se se svým vozidlem v kraji naší pobočky, nebo se potřebujete dostat do okolí, které je nám blízké, neváhejte naše pracovníky příslušného kraje kontaktovat. Samozřejmostí jsou i náklady mimo kraje našich poboček.
  • Kontakty na jednotlivá místa našeho působení najdete v hlavním menu nebo můžete kliknout na příslušnou pobočku přímo do mapky.
  • Hlavní předností společnosti je dlouholetá praxe našich zaměstnanců v dopravě a jistota Vaší platby.
Leština CZ s.r.o. - Liberec LEŠTINA CZ s.r.o. - Cheb Leština CZ s.r.o. - Králův Dvůr Leština CZ s.r.o. - Chvaletice Leština CZ s.r.o. - Veselí nad Lužnicí Leština CZ s.r.o. - Olomouc Leština CZ s.r.o. - Brno LEŠTINA CZ s.r.o. - Ostrava LEŠTINA TRANSPORT s.r.o. – Veselí nad Lužnicí Leština SK s. r. o. – Veľké Leváre Leština SK s. r. o. – Žilina Image Map